Board of directors

Cofondator

Traian Dima

Domnul Traian Dima este co-fondatorul și vizionarul din spatele Grupului VERTICAL. A început cu aproape 16 ani în urmă, a pus bazele Grupului VERTICAL atunci cand grupul deținea doar câteva proprietati în Comuna Berceni. Compania dezvolta în continuare resedinte proiecte unice și terenuri pentru case.

Cofondator

Nicu Cătălin Cârjan

Domnul Nicu Catalin Carjan este co-fondatorul si sufletul Grupului VERTICAL. A început activitatea imobiliara in anul 2003, a pus bazele Grupului VERTICAL atunci cand grupul deținea doar câteva proprietati în Comuna Berceni. A implementat si dezvoltat un sistem imobiliar bazat pe seriozitate si profesionalism.

VERTICAL TEAM

0784 74 74 70 gabriela@vertical-imob.ro
Consilier imobiliar
Gabriela Rusu
0766 959 606 nicoleta@vertical-imob.ro
Sales Manager
Nicoleta Văduva
0771 602 610 emilian@vertical-imob.ro
Consilier imobiliar
Emilian Marica
0784.040.221 gabriel@vertical-imob.ro
Consilier imobiliar
Gabriel Surdu
0784.747.451 razvan@vertical-imob.ro
Consilier imobiliar
Razvan Moldoveanu
0760.547.580 daniel@vertical-imob.ro
Consilier imobiliar
Neagu Mihai Daniel

Contact

tel.:

 +40767 51 51 61

Str. Scolii nr.2, Berceni, Ilfov

e-mail:

contact@vertical-imob.ro

Despre noi

Ofertele noastre acoperă întreaga zona imobiliară, de la parcele pentru construirea de locuințe, până la case, vile la cheie în zona de sud Berceni – Bucuresti – Ilfov.

Newsletter

Fii la curent cu noutățile noastre:

© 2022 – VERTICAL IMOB. All rights reserved.